Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 - LWÓWEK ŚLĄSKI

 
SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W LWÓWKU ŚLĄSKIM OGŁASZA ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018 DO ODDZIAŁÓW SZKOLNYCH I PRZEDSZKOLNYCH Nasz priorytet to wszechstronny rozwój dzieci Nauczamy dwóch języków obcych. Dysponujemy aulą ze sceną teatralną. Zatrudniamy doświadczonych i kreatywnych nauczycieli. Realizujemy liczne koła zainteresowań i zajęcia dodatkowe. Opiekujemy się dziećmi w świetlicy od godz. 7.00 do 16.30. Oferujemy obiady dla młodszych uczniów w stołówce szkolnej. Korzystamy z dziennika elektronicznego oraz tablic interaktywnych. Posiadamy szatnie oraz indywidualne szafki dla wszystkich uczniów. Uruchomiliśmy dla Was bezprzewodowy dostęp do Internetu (Wi-Fi). Prowadzimy lekcje w przestronnych, dobrze wyposażonych gabinetach. Mamy bogate zaplecze rekreacyjne: boiska, skwery z miejscami wypoczynku. Dysponujemy biblioteką z czytelnią wyposażoną w stanowiska komputerowe. Organizujemy wycieczki krajowe i zagraniczne, dyskoteki, zabawy integracyjne. Zapewniamy bezpośrednie wsparcie psychologa, pedagoga, logopedy i pielęgniarki. OTWIERAMY KLASY SPORTOWE! Zachęcamy do zapisów na profil lekkoatletyka i gry zespołowe (piłka nożna i ręczna). Planujemy 10 godzin wychowania fizycznego w tygodniowym rozkładzie zajęć. Każdy uczeń będzie miał własną szafkę. Podczas zajęć korzystamy ze znakomitej bazy sportowej: hala, sala gimnastyczna, siłownia i przede wszystkim nowy stadion lekkoatletyczny z boiskami do zespołowych gier sportowych. W osiągnięciu sukcesów pomoże wykwalifikowana kadra nauczycielska, rozumiejąca potrzeby młodych sportowców. Oferujemy młodzieży rywalizację w duchu fair play, uczymy współpracy, podnosimy poziom sprawności fizycznej i zdrowia.  Kontakt: Szkoła Podstawowa nr 1 ul. Jana Pawła II 35, 59-600 Lwówek Śląski tel. 75 7824792 e-mail: sp1lwowekslaski malpka onet.pl sp1lwowek.szkolnastrona.pl

 


SZKOŁA PODSTAWOWA JEDYNKA LWÓWEK ŚLĄSKI
 
Data pliku video: 2017-04-27, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lwówecki

Powiat lwówecki – powiat znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego siedzibą jest Lwówek Śląski. Należą do niego gminy Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń oraz miasta Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń.

Do najbardziej znanych miejsc, które zachęcają turystów, są: szesnastowieczny kościół cmentarny p.w. św. Wawrzyńca w Gryfowie Śląskim, mury obronne w tym samym mieście, ruiny zamku w Proszówce, park i pałac w Rząsinach, pałac w Nielestnie i wiele innych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola