Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pociąg testowy Lwówek Śląski - Jelenia Góra

 
Wagon motorowy 810 642-9 o imieniu Bartek należący do przewoźnika SKPL Cargo jako pociąg testowy z Lwówka Śląskiego kończy bieg na stacji końcowej Jelenia Góra z przedstawicielami Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Kolei Dolnośląskich, Komitetu Obrony Dolnośląskich Linii Kolejowych, lokalnych samorządów oraz dziennikarzy. Na filmie widać wskaźnik W27a który oznacza dopuszczalną prędkość drogową (szlakową) wyrażoną w dziesiętnych wartościach (biała tablica z czarną obwódką i czarną cyfrą). W tym przypadku cyfra 2 czyli 20 km/h transportszynowy.pl/sygnalizacjawskazniki.php. Testy mają wykazać czy będzie można wznowić przewozy kolejowe na trasie Jelenia Góra – Lwówek Śląski przy obecnym stanie infrastruktury należącej do PKP Polskich Linii Kolejowych tj. zły stan toru, dopuszczalna maksymalna prędkość 10 – 20 km/h co widać na wskaźniku widocznym na filmie. Stacja Jelenia Góra 4.12.2017 godzina 15:05 PS: Pozdrawiam drużynę pociągową oraz podróżnych :) facebook.com/adrian.jandaadi

 


Adrian Janda - Adi
 
Data pliku video: 2017-12-04, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
 
Polecane

DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
lwówecki

Powiat lwówecki – powiat znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego siedzibą jest Lwówek Śląski. Należą do niego gminy Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń oraz miasta Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń.

Do najbardziej znanych miejsc, które zachęcają turystów, są: szesnastowieczny kościół cmentarny p.w. św. Wawrzyńca w Gryfowie Śląskim, mury obronne w tym samym mieście, ruiny zamku w Proszówce, park i pałac w Rząsinach, pałac w Nielestnie i wiele innych.

 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola