Poniedziałek, 16 Stycznia 2017   imieniny: Marceli, Włodzimierz, Bernard
Rejestracja Strefa użytkownika Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
 
lwówecki

Powiat lwówecki – powiat znajduje się w województwie dolnośląskim, a jego siedzibą jest Lwówek Śląski. Należą do niego gminy Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń oraz miasta Gryfów Śląski, Lubomierz, Lwówek Śląski, Mirsk, Wleń.

Do najbardziej znanych miejsc, które zachęcają turystów, są: szesnastowieczny kościół cmentarny p.w. św. Wawrzyńca w Gryfowie Śląskim, mury obronne w tym samym mieście, ruiny zamku w Proszówce, park i pałac w Rząsinach, pałac w Nielestnie i wiele innych.

Wiadomości
 
 

Ferie 2015 w Lwówku Śląskim bez nudy
Data dodania: 2015-01-14

  FERIE NA SPORTOWO 2015 - HALA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2   FERIE W LWÓWECKIM OŚRODKU KULTURY       więcej »
 
 

STRAŻ MIEJSKA PRZERWAŁA CIERPIENIA PSA!!
Data dodania: 2014-12-24

W wyniku działań Straży Miejskiej w Lwówku Śląskim ujawniono przypadek niehumanitarnego traktowania zwierzęcia.       więcej »
 
 

FAJERWERKI - ZACHOWAJ OSTROŻNOŚĆ
Data dodania: 2014-12-22

Petardy, rakiety, baterie, rzymskie ognie – zachowajmy ostrożność, używając ich. Większość jest prawidłowo wykonana i oznakowana, ale nieprzestrzeganie zasad może doprowadzić do wypadku. UOKiK, Policja i Służba Celna przypominają wspólnie o zasadach bezpiecznych zakupów i używania fajerwerków. więcej »
 
 

Wesołych Świąt
Data dodania: 2014-12-18

więcej »
 
 

STRAŻ MIEJSKA W SZKOŁACH
Data dodania: 2014-12-15

W dniu 11 grudnia 2014 roku Straż Miejska Lwówka Śląskiego odwiedziła Szkołę Podstawową w Włodzicach Wielkich oraz Szkołę Podstawową w Płóczkach Górnych gdzie przeprowadzono zajęcia i pogadanki z uczniami klas „0 – VI”. więcej »
 
 

Uczniowie kl. V Szkoły Podstawowej im. J. Gielniaka...
Data dodania: 2014-12-15

Delegacja uczniów kl. V wraz ze swoim nauczycielem muzyki Aleksandrem Hołogą 12 grudnia wyruszyła do Warszawy po odbiór wyróżnienia w Ogólnopolskim Konkursie „Minutowa Piosenka Klasowa”. Konkurs polegał na stworzeniu autorskiego klipu więcej »
 
 

TURNIEJ MIKOŁAJKOWY W HALI SPORTOWEJ SZKOŁY...
Data dodania: 2014-12-15

7 grudnia był dniem szczególnym w historii Football Academy Lwówek Śląski za sprawą organizacji I Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłkarskiego dla zawodników w wieku od 4 do 9 lat, oraz wizyty Reprezentantek Polski i Mistrzyń Europy w piłce nożnej z Ewą Pajor na czele.   więcej »
 
 

Lwóweckie Jasełka
Data dodania: 2014-12-15

więcej »
 
 

III Sesja Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim
Data dodania: 2014-12-11

Przewodnicząca Rady Miejskiej w Lwówku Śląskim zawiadamia, iż w dniu 18 grudnia 2014 r. odbędzie się III Sesja Rady   początek godz.1400 W programie m.innymi: 1. Wnioski i interpelacje radnych. 2. Wybór Zastępców Przewodniczącego Rady. 3. Powołanie stałych Komisji Rady. 4. Podjęcie uchwał. Z A P R A S Z A M Y Miejsce posiedzenia: sala konferencyjna Urzędu Gminy i Miasta w Lwówku Śląskim (I piętro).                                      Przewodnicząca Rady                                  /-/ Ewa Róża Płucińska-Dąbrowska więcej »
 
 

KOMUNIKAT STRAŻY MIEJSKIEJ
Data dodania: 2014-12-10

„Porzucono szczeniaki!!!” W dniu 9 grudnia 2014 roku lwówecka Straż Miejska podjęła interwencję w związku z otrzymaną informacją od mieszkanki miejscowości Skała o 5ciu szczeniakach biegających bez opieki po drodze powiatowej pomiędzy miejscowościami Skała i Gaszów. więcej »
 


Strona: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 z 119
Wyszukaj
 

Szybkie pożyczki online i pieniądze dla każdego 24h


 

 

 

 


Internet w polsce

Dodaj artykuł
 
Brak sond
 
Newsletter
Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
 
 
 
 

Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola