Belka
Sobota, 20 Kwietnia 2024   imieniny: Agnieszka, Teodor, Czesław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się

Belka

Wyszukaj:

Ogłoszenia

Tłumacz - praca zdalna

Data dodania: 2017-06-26
Kategoria: Praca » Dam pracę

Agencja Pracy Netkadra poszukuje dla swojego klienta pracownika na stanowisko: tłumacz języka angielskiego; języka niemieckiego – praca zdalna
Wymagania:
– biegła znajomość ww. języków w mowie i piśmie, poparta ukończonymi kursami, szkoleniami
– doskonała znajomość języka polskiego
– obsługa komputera (MS Office)
– wykształcenie wyższe
– gotowość do pracy zdalnej
– doświadczenie w tłumaczeniu tekstów, zarówno z j. obcego na polski, jak i z polskiego na obcy – mile widziane
Zakres obowiązków:
– bieżące tłumaczenie tekstów, w tym także specjalistycznych; branżowych,
– korekta językowa gotowych tekstów,
Oferujemy:
– stabilne warunki zatrudnienia
– umowa o pracę
– możliwość dostosowania trybu pracy do indywidualnych potrzeb
Mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności.
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o rejestrację na stronie internetowej: www.netkadra.pl.

Kontakt
[email protected]
tel: +48 13 43 76 395

loading...

Brak sond